תקנון האתר

תקנון האתר

עבודה עם האתר

אתר זה משמש כחנות וירטואלית (נקרא גם: אתר מכירות מקוון) ומאפשר מכירה של מוצרים בצורה מקוונת ברשת האינטרנט.
הגולש יכול לבצע הוספה של מוצרים המוצעים באתר לעמוד עגלת קניות, לבחור את אופן המשלוח ואת אופן התשלום המתאימים לו מבין האפשרויות הקיימות באתר ולבצע עסקה מקוונת לרכישת מוצרים אלו.


אחריות למוצרים

כול המוצרים מגיעים עם אחריות חלכם דרכנו וחלכם דרך היבואן הרשמי של המוצר / חברה כדי לקבל פרטים מדוייקים לגבי זמן האחריות של המוצר אותו אתם מעוניינים לרכוש יש ליצור איתנו קשר דרך האתר/מייל/פאלפון המוצגים באתר שלנו !


ביצוע עסקה

מיד לאחר ביצוע העסקה אתם תקבלו הודעה ישירות למייל שלכם שהזמנתכם התקבלה במערכת שם תוכלו לראות בדיוק את המוצר שרכשתם ואת המחיר ששילמתם. לאחר מכן תקבלו חשבונית קבלה על התשלום שלכם עם הפרטים שלכם וההודעה האחרונה שתקבלו הם עידכון מספר המעקב של במוצר שלכם או הקוד הדיגיטלי שרכשתם !

ביטול עסקה אפשרי ע"י פניה מפורשת למפעילי האתר באמצעות הדואר האלקטרוני, פניה בטופס יצירת הקשר באתר או בפקס, וזאת עד 14 ימים ממועד קבלת המוצר.

בכל מקרה של ביטול עסקה מסיבות של פגם ו/או אי התאמה בין המוצר שהוזמן לבין המוצר שהתקבל ו/או אי עמידה של מפעילי האתר במועדי האספקה שנקבעו, יקבל הרוכש את כספו חזרה במלואו בתוך 14 ימים ממועד ביטול העסקה. מפעילי האתר הם שיישאו בעלויות המשלוח חזרה של המוצר אליהם.

בכל מקרה של ביטול עסקה שלא מסיבות של פגם ו/או של אי התאמה בין המוצר שהוזמן לבין המוצר שהתקבל ו/או ולא של אי עמידת מפעילי האתר במועדי האספקה, יקבל הרוכש את כספו חזרה בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר העסקה או 100 ₪ (לפי הנמוך מבין השניים) בתוך 14 ימים וזאת לפי סעיף 14 ה(ב) לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 ו/או לפי תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010. הרוכש הוא שיישא בעלויות המשלוח חזרה של המוצר למפעילי האתר.

בכל מקרה של ביטול עסקה, יוחזרו המוצרים באריזתם המקורית.
למפעילי האתר שמורה הזכות לתבוע את הרוכשים שביטלו עסקה בגין נזקים שנגרמו להם, לרבות ירידת ערך המוצרים.

לא ניתן לבטל רכישה של טובין פסידים, לרבות מוצרים שיוצרו בהתאמה אישית, מוצרים דיגיטליים (אשר נשלחו לרוכש באמצעות הדואר האלקטרוני), מוצרים הניתנים להעתקה ו/או שכפול ומוצרים שנפתחו מאריזתם המקורית.

 

אספקה

אספקת המוצרים הדיגיטליים (קוד דיגיטלי/משתמש) תבוצע על פי מועדי האספקה המפורטים באתר אך ישלחו בכפוף לשעות הפעילות של האתר (6:00-23:00) כול הזמנה שתתבצע מחוץ לשעות הפעילות תענה ותשלח בשעות שהוגדרו. כמו כן ניתנת האפשרות שהקוד הדיגיטלי שקיבלתם שומש בעבר דבר כזה יכול לקראות עם סבירות של 1:100,000 במידה ודבר כזה קורא יתכן שתצטרכו לפעול על פי הוראות מסויימות שנוכל לבדוק את העניין ולזכות אותכם או לשלוח קוד חדש,שימו לב שלפעמים דבר כזה יכול לקחת עד 3 ימי עסקים,אך תוכלו לנהל איתנו קשר רציף במהלכם באתר/מייל/ווטסאפ.

אספקת המוצרים תבוצע על פי מועדי האספקה המפורטים באתר. באם צויינו ימי אספקה, הרי שמדובר בימי עסקים בלבד (ימי שישי ושבת וכן ערבי חג וימי חג לא יחושבו במנין ימי העסקים).

יתכן כי לא יוכלו מפעילי האתר לספק את כל או חלק מהמוצרים שנרכשו מסיבות שונות. במקרה זה, יוצע לרוכש לקבל מוצר חלופי, או לחילופין לבטל את העסקה או את חלקה ולקבל את כספו חזרה.

יתכן כי לא יוכלו מפעילי האתר לעמוד במועדי האספקה המפורטים באתר עבור חלק או כל המוצרים שנרכשו מסיבות שונות. במקרה זה, יוצע לרוכש להמתין לקבלת המוצרים, או לחילופין לבטל את העסקה או את חלקה ולקבל את כספו חזרה.

תשלום באתר 

תשלום באתר מתבצע באמצעות מקס אחת מחברות האשראי והסליקה המובילות בישראל. מקס פועלים בשוק הפרטי והעסקי ומציעים מגוון של שירותי אשראי.
התשלום מתבצע דרכם ולכן אין סיכון של להכניס פרטים אישיים לדף התשלום שלהם מכיוון שהוא המאובטח ביותר !

ניתן לשלם גם באמצעות מסירת פרטי אשראי בטלפון